Şirket Profili

Yönetim Ekibi

Dünyada 95’ten fazla ülkede 325’den fazla ofis ile, Türkiye’de de 5 şirkete bağlı farklı şehirlerdeki 6 ofisiyle, tecrübeli ve profesyonel kadrosu sayesinde büyümeye devam etmektedir.

İstanbul

atillaselcukE. ATİLLA SELÇUK
Yeminli Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Yön.Krl. Bşk – Kurucu Ortak

Ankara’da doğmuştur. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi lisans derecesine sahiptir. Belli bir süre Amerika’da İngilizce eğitim almıştır. İstanbul’da bulunan Merkez Ofisimiz UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ nin kurucu ortağı olup, Yönetim Kurulu Başkanıdır. Maliye Bakanlığında Gelirler Kontrolörü unvanı ile 7 yıl görev yapmış ve 1978 yılında kendi isteği ile görevden ayrılıp Uzman Mali Müşavirlik firmasını kurarak, şimdiki UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ’nin temellerini atmıştır. Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgeleri ile yurtdışından alınan İngilizce eğitim sertifikalarına sahiptir. İngilizce bilmektedir.

senolcudinŞENOL ÇUDİN
Yeminli Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Kıdemli Ortak

Ankara’da doğmuştur. Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden Lisans, ABD Western Michigan Üniversitesinden Master derecesine sahiptir. Şirketimizde ortak olarak Yeminli Mali Müşavir mesleki unvanı ile hizmet vermektedir. Maliye bakanlığında Gelirler Kontrolörü ve Gelirler Başkontrolörü unvanı ile 11 yıl çalışmıştır. Şirketimiz bünyesinde 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgelerine sahiptir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

sureyyagundogduSUREYYA GÜNDOĞDU
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Yetkili Ortak

Çanakkale’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans derecesine sahiptir. Şirketimize 1993 yılında girmiştir. Ekibimizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Kıdemli Denetçi mesleki unvanı ile çalışmaktadır. UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de 14 yıl tecrübe edindikten sonra 2007 yılından itibaren UHY DENETİM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti de Yetkili Ortak olmuştur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgelerine sahiptir. İngilizce bilmektedir.

aycaselcukA. AYÇA SELÇUK
Genel Koordinatör
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Ortak

Ankara’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Lisansına, ABD University of California San Diego (UCSD)dan da Master derecelerine sahiptir. Şirketimizde 2003 yılından beri ortak olarak, Genel Koordinatör unvanı ile çalışmaktadır. 2013 öncesinde Amerika da 1 yıl, Boyner Holding bünyesindeki şirketlerde de 2 iş yılı tecrübesi vardır. İleri derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir.

adnankorkmazADNAN KORKMAZ
Avukat, Vergi Hukuk Danışmanı
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.

Gaziantep’te doğmuştur. Maliye Meslek Lisesi mezunudur. Maliye Bakanlığında tecrübe edinmiştir. İstanbul Hukuk Fakültesinden Lisans derecesine sahiptir. 2007 yılından beri şirketimizde Vergi Hukuku Danışmanı olarak yer almaktadır.

Ankara

suleymanozcanSÜLEYMAN ÖZCAN
Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi

UHY ÖZCAN & ÖZCAN Mali Müşavirlik – Kurucu Ortak

1976 yılında Ankara doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında Mali Müşavir unvanını alarak Özcan & Özcan Mali Müşavirlik Bürosunu kurmuştur. Yerli ve yabancı sermayeli şirketlere mali müşavirlik, muhasebe ve danışmanlık yapmaktadır. Mart/2014 tarihi itibariyle Bağımsız Denetçi unvanını da almıştır. UHY ÖZCAN & ÖZCAN MALİ MÜŞAVİRLİK Ofisi olarak güçlü ve tecrübeli kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Almanca bilmektedir.

atillaozcanATİLLA ÖZCAN
Genel Müdür
UHY ÖZCAN & ÖZCAN Mali Müşavirlik

1970 yılında Ankara doğmuştur. Hacettepe Üniversitenden 1990 yılında mezun olmuştur. 1990-2000 yılları arasında mali müşavirlik ofisinde ortaklık ve müdürlük yapmıştır. 2000 yılı itibariyle Özcan & Özcan Mali Müşavirlik Bürosunda hem ortaklık hem de Genel Müdürlük yapmaktadır. Mesleki olarak 30 yıla yakın bilgi ve tecrübeye sahiptir. Mali konularındaki bilgi ve tecrübesini UHY ÖZCAN & ÖZCAN MALİ MÜŞAVİRLİK Ofisinde Genel Müdür olarak devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

İzmir

OLGAÇ SAYOĞLU
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
UHY SAY Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik – Kurucu Ortak

İzmir’de doğmuştur. Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Lisans, Ege Üniversitesinden Master derecesine sahiptir. Şirketimizin İzmir ofisi ortağı olarak Mali Müşavir mesleki unvanı ile hizmet vermektedir. Dört Büyük Denetim şirketlerinden KPMG İstanbul ofisinde meslek hayatına başlamış daha sonra İzmir’de HS Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim şirketinde meslek yaşantısını sürdürmüştür. 2012 yılından beri bağımsız olarak çalışmaktadır. 2017 yılından itibaren UHY Say Mali Müşavirlik olarak aramıza katılmıştır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

İstanbul

asimozcanH. ASIM ÖZCAN
Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1997’de Ankara’da Özcan & Özcan Hukuk Bürosu’nu kurdu. 2003 yılında NewYork’ta düzenlenen uluslararası hukuk ve sözleşmeler – araştırma yöntemleri konulu özel programlara katıldı. ABD’de NewYork merkezli bir hukuk firması olan Schwartz & Cera LLP’de yasal danışman olarak çalıştı; ayrıca 2009 yılında İngiltere’de düzenlenen Avrupa Hukuku Eğitim Çalışmaları’na katıldı. Türkiye’de meslek hayatı boyunca çalıştığı çeşitli bireysel ve kurumsal müşteriyi mahkemelerde temsil etmiş ve edindiği mesleki tecrübeyle pek çok başarıya imza atmıştır. Günümüzde profesyonel bir avukat ve danışman ekibiyle birlikte çalışmaktadır. Av. H. Asım Özcan İstanbul Barosu’nda kayıtlıdır. İleri derecede İngilizce bilmektedir. UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. de 2012 yılından beri şirketimizde Uluslararası Ticaret Hukuku Danışmanı olarak yer almaktadır.

helenozcanHELEN ÖZCAN
Genel Koordinatör
UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu

Kiev Siyasal Bilimler Akademisi Uluslararası Ekonomi Fakültesi’nden mezun oldu. Uluslararası ticaret ve pazarlama alanında 11 yıldır çalışmaktadır. Yeni markalar için hedef pazar tanıtımı, firma adına uluslararası sergilere katılım, ithalat ihracat işlemleri alanlarında tecrübeye sahiptir. 2015 yılında (Cambridge Amerika’da) Harvard Üniversitesi’nde psikoloji alanında uzmanlaşmış ve yaratıcılıkla ilgili bir kursa katılmıştır. Şu anda, İstanbul’da bulunan UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu’nda genel koordinatör olarak çalışmaktadır. İleri derecede İngilizce, Rusça ve Türkçe bilmektedir