Şirket Profili

Yönetim Ekibi

Dünyada 95’ten fazla ülkede 325’den fazla ofis ile, Türkiye’de de 5 şirkete bağlı farklı şehirlerdeki 7 ofisiyle, tecrübeli ve profesyonel kadrosu sayesinde büyümeye devam etmektedir.

İstanbul

atillaselcukE. ATİLLA SELÇUK
Yeminli Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Yön.Krl. Bşk – Kurucu Ortak

Ankara’da doğmuştur. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi lisans derecesine sahiptir. Belli bir süre Amerika’da İngilizce eğitim almıştır. İstanbul’da bulunan Merkez Ofisimiz UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ nin kurucu ortağı olup, Yönetim Kurulu Başkanıdır. Maliye Bakanlığında Gelirler Kontrolörü unvanı ile 7 yıl görev yapmış ve 1978 yılında kendi isteği ile görevden ayrılıp Uzman Mali Müşavirlik firmasını kurarak, şimdiki UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ’nin temellerini atmıştır. Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgeleri ile yurtdışından alınan İngilizce eğitim sertifikalarına sahiptir. İngilizce bilmektedir.

senolcudinŞENOL ÇUDİN
Yeminli Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Kıdemli Ortak

Ankara’da doğmuştur. Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden Lisans, ABD Western Michigan Üniversitesinden Master derecesine sahiptir. Şirketimizde ortak olarak Yeminli Mali Müşavir mesleki unvanı ile hizmet vermektedir. Maliye bakanlığında Gelirler Kontrolörü ve Gelirler Başkontrolörü unvanı ile 11 yıl çalışmıştır. Şirketimiz bünyesinde 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgelerine sahiptir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

sureyyagundogduSUREYYA GÜNDOĞDU
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Yetkili Ortak

Çanakkale’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans derecesine sahiptir. Şirketimize 1993 yılında girmiştir. Ekibimizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Kıdemli Denetçi mesleki unvanı ile çalışmaktadır. UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de 14 yıl tecrübe edindikten sonra 2007 yılından itibaren UHY DENETİM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti de Yetkili Ortak olmuştur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yetki belgelerine sahiptir. İngilizce bilmektedir.

aycaselcukA. AYÇA SELÇUK
Genel Koordinatör
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Ortak

Ankara’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Lisansına, ABD University of California San Diego (UCSD)dan da Master derecelerine sahiptir. Şirketimizde 2003 yılından beri ortak olarak, Genel Koordinatör unvanı ile çalışmaktadır. 2013 öncesinde Amerika da 1 yıl, Boyner Holding bünyesindeki şirketlerde de 2 iş yılı tecrübesi vardır. İleri derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir.

duruhan kaplanDURUHAN KAPLAN
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. – Muhasebe ve Denetim Direktörü

Ankara’da doğmuştur. T.E.D. Ankara Kolejinden mezun olmuştur ve Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Lisans derecesine sahiptir. Şirketimizde Muhasebe ve Denetim Direktörü olarak çalışmaktadır. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir mesleki ünvanı ile muhasebe, vergi ve denetim alanlarında 15 yılın üzerinde deneyimi bulunmaktadır ve ayrıca 5 yıllık bankacılık tecrübesine sahiptir. Şirketimize 2016 yılında katılmadan önce, çeşitli firmalarda çalışmış ve sonra 2008 yılında kendi mali müşavirlik ofisini açmış ve 2010 yılında şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası İrtibat Bürosu Temsilcisi olmuştur. “Serbest Muhasebeci Mali Müşavir”, “Bağımsız Denetçi”, “Kurumsal Yönetim Derecelendirme”, “Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey”.’’Türev Araçlar’’, ‘‘Kredi Derecelendirme’’ lisanslarına sahiptir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

adnankorkmazADNAN KORKMAZ
Avukat, Vergi Hukuk Danışmanı
UHY UZMAN Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.

Gaziantep’te doğmuştur. Maliye Meslek Lisesi mezunudur. Maliye Bakanlığında tecrübe edinmiştir. İstanbul Hukuk Fakültesinden Lisans derecesine sahiptir. 2007 yılından beri şirketimizde Vergi Hukuku Danışmanı olarak yer almaktadır.

Ankara

tayyippeten TAYYİP PETEN
Yeminli Mali Müşavir
UHY PETEN Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık A.Ş. – Kurucu Ortak

Afyonkarahisar’da doğmuştur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Maliye Bölümü Lisans derecesine sahiptir. Ekibimizde, Ankara Ofis’imiz UHY PETEN Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucusu olarak Yeminli Mali Müşavir unvanı ile yer almaktadır. Maliye Bakanlığında üst görevlerde 30 yıl hizmet vermiş ve 2011 yılında Gelirler Başkontrolörlüğün’ den emekli olmuştur. 2014 yılı Aralık ayından itibaren de “UHY in Turkey”’nin Ankara Temsilcisi olarak Uluslararası standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

umurpetenUMUR PETEN
Koordinatör
UHY PETEN Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık A.Ş.

Ankara’da doğmuştur. ODTÜ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden ve New York State Üniversitesin ’den Lisans derecelerine sahiptir. İstanbul Okan Üniversitesin’de de Denetim ve Muhasebe alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılından beri UHY Ankara Ofisimiz UHY PETEN Yeminli Mali Müşavirlik Denetim Danışmanlık A.Ş.’ de Koordinatör unvanı ile hizmet vermektedir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

İzmir

OLGAÇ SAYOĞLU
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
UHY SAY Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik – Kurucu Ortak

İzmir’de doğmuştur. Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Lisans, Ege Üniversitesinden Master derecesine sahiptir. Şirketimizin İzmir ofisi ortağı olarak Mali Müşavir mesleki unvanı ile hizmet vermektedir. Dört Büyük Denetim şirketlerinden KPMG İstanbul ofisinde meslek hayatına başlamış daha sonra İzmir’de HS Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim şirketinde meslek yaşantısını sürdürmüştür. 2012 yılından beri bağımsız olarak çalışmaktadır. 2017 yılından itibaren UHY Say Mali Müşavirlik olarak aramıza katılmıştır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

Tekirdağ

hacisimsekHACI ŞİMŞEK
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Vergi Danışmanı
UHY in Turkey Çerkezköy İrtibat Bürosu – Tekirdağ

Ardahan’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden Lisans derecesine sahiptir. Maliye Bakanlığında 28 yıl görev yapmış, 2014 yılında Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü olarak emekli olmuştur. 2015 yılının başından itibaren de Çerkezköy İrtibat Büromuz’un temsilcisidir ve Vergi Danışmanı olarak ekibimizde yer almaktadır.

Hukuk Bürosu - İstanbul & Ankara - www.uhy-ozcanlaw.com

asimozcanH. ASIM ÖZCAN
Avukat, Kurucu Ortak
UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1997’de Ankara’da Özcan & Özcan Hukuk Bürosu’nu kurdu. 2003 yılında NewYork’ta düzenlenen uluslararası hukuk ve sözleşmeler – araştırma yöntemleri konulu özel programlara katıldı. ABD’de NewYork merkezli bir hukuk firması olan Schwartz & Cera LLP’de yasal danışman olarak çalıştı; ayrıca 2009 yılında İngiltere’de düzenlenen Avrupa Hukuku Eğitim Çalışmaları’na katıldı. Türkiye’de meslek hayatı boyunca çalıştığı çeşitli bireysel ve kurumsal müşteriyi mahkemelerde temsil etmiş ve edindiği mesleki tecrübeyle pek çok başarıya imza atmıştır. Günümüzde İstanbul ve Ankara’da, UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu adı altında ve çoğu İngilizce bilen genç, profesyonel bir avukat ve danışman ekibiyle birlikte çalışmaktadır. Av. H. Asım Özcan İstanbul Barosu’nda kayıtlıdır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

helenozcanHELEN ÖZCAN
Genel Koordinatör
UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu

Kiev Siyasal Bilimler Akademisi Uluslararası Ekonomi Fakültesi’nden mezun oldu. Uluslararası ticaret ve pazarlama alanında 11 yıldır çalışmaktadır. Yeni markalar için hedef pazar tanıtımı, firma adına uluslararası sergilere katılım, ithalat ihracat işlemleri alanlarında tecrübeye sahiptir. 2015 yılında (Cambridge Amerika’da) Harvard Üniversitesi’nde psikoloji alanında uzmanlaşmış ve yaratıcılıkla ilgili bir kursa katılmıştır. Şu anda, İstanbul’da bulunan UHY ÖZCAN & ÖZCAN Hukuk Bürosu’nda genel koordinatör olarak çalışmaktadır. İleri derecede İngilizce, Rusça ve Türkçe bilmektedir